ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.06.2017 | 12:47

На митнiй i податковiй службi Кiровоградщини зафiксовано 8 порушень посадовцiв

На митнiй i податковiй службi Кiровоградщини зафiксовано 8 порушень посадовцiв

Впродовж сiчня-травня 2017 року спiвробiтниками вiддiлу внутрiшньої безпеки Головного управлiння Державної фiскальної служби у Кiровоградськiй областi проведено 190 профiлактичних заходiв (лекцiй, виступiв, бесiд) в структурних пiдроздiлах обласного управлiння служи щодо недопущення корупцiйних дiй та порушень законодавства України у сферi службової дiяльностi. Про це РК повiдомили у прес-службi вiдомства. 

З початку року проведено 31 перевiрку вiдносно посадових осiб податкової та митної служби областi, за наслiдками яких внесено 8 подання про притягнення винних осiб до вiдповiдальностi, усунення причин та умов, що сприяли вчиненню порушень.

До правоохоронних органiв направлено 4 матерiали перевiрок та зареєстровано 5 кримiнальних проваджень у сферi службової дiяльностi.

Вiддiлом внутрiшньої безпеки за сiчень-травень 2017 року отримано 20 вiдомостей про порушення митного законодавства, за результатами перевiрок яких було розпочате кримiнальне провадження та складено протоколи.

За участю спiвробiтникiв вiддiлу внутрiшньої безпеки викрито факти порушень чинного законодавства суб’єктами господарювання, внаслiдок чого до державного бюджету донараховано 259 тис.грн. у податковiй сферi та митнiй сферi у розмiрi 1327,4тис.гривень.

2429 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.