ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.08.2017 | 17:54

На «Kropyvnytskyi smart city day» говорили про брендбук та вiзуальний образ мiста. ФОТО. ВІДЕО

На «Kropyvnytskyi smart city day» говорили про брендбук та вiзуальний образ мiста. ФОТО. ВІДЕО

Сьогоднi, 11 серпня, у Кропивницькому вiдбувся третiй урбанiстичний форум «Kropyvnytskyi smart city day». Учасники форуму дослiджували медiаобраз та вiзуальний стиль мiста Кропивницький, дiзнавалися про бренд Кропивницького, якi стратегiї потрiбнi для його створення, яким є медiйне обличчя мiста i чи привабливе воно для туристiв.

«Kropyvnytskyi smart city day» - це тематичний майданчик, на якому ми порушуємо аспекти розвитку мiста. Ми вже активно розробляємо вiзуальний стиль i бренд мiста.  Для нас натхненням стало мiсто Ужгород, оскiльки там вже є власний брендбук. Ми хочемо зробити мiсто впiзнаваним, зробити певний старт у розвитку iндивiдуальностi мiста Кропивницький», - зазначила Iрина Ткаченко, авторка проекту «Мости до мiста», в рамках якого вiдбувся «Kropyvnytskyi smart city day».

Пiд час форуму учасники ознайомилися з брендбуками iнших мiст України та побачили результати роботи над брендбуком мiста Кропивницький, над яким зараз працює фотограф та  iнiцiатор Мистецької формацiї «Типовий поет» Артем Луценко. 

«У 2012 роцi у тодiшньому Кiровоградi була спроба зробити брендбук мiста, але вiн не прижився. Нам треба проаналiзувати тi помилки i створити бренд, який сподобається всiм. Кропивницький знаходиться в центрi України, але про нього мало хто знає. Тому наше завдання - зробити мiсто впiзнаваним, розробити впiзнавану айдентику. Брендбук – це не тiльки логотип i слоган, це багатокомплексна робота над вiзуальним образом. У брендбук входять шрифти, кольори, iмiджевi елементи з логотипом – футболки, блокноти, банери»,  - зазначила Iрина Ткаченко.

Вiзуальнi елементи, якi розробив Артем Луценко, вже успiшно випробували на Першому мiському пiвмарафонi. Активiсти зробили банер з новим найменуванням та символiкою i показали мiстянам, як подiбнi елементи можуть використовуватися. 

Крiм того, у мiста з’явився свiй профiль у соцiальнiй мережi Instagram. Це фотопроект про мiсто в деталях. Там представленi фото, зробленi Frame Studio, фотографами якої є Ольга та Артем Луценки.

Про мiсто створена ще й вiдеопоезiя. Два фотохудожника Олександр Майоров та Артем Луценко створили вiдео про мiсто, останнiй i є автором поезiї.


Пiсля ознайомлення з брендбуками учасники форуму взяли участь в обговореннi позитивного позицiонування мiста. Екскурсоводи Кропивницького зазначають, що туристи, якi приїжджають в наше мiсто зазвичай кажуть, що наше мiсто чисте, зелене i привiтне, i самi кропивничани повиннi частiше про це згадувати.

1807 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.