ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
02.09.2016 | 18:48

На Кіроворадщині звільнили керівника обласної служби автодоріг

На Кіроворадщині звільнили керівника обласної служби автодоріг

Прес-служба Укравтодору поширила повідомлення про звільнення керівника Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Сергія Поліщука.

"Нове покриття дороги державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, на якій виконувався як поточний дрібний, так і поточний середній ремонт, потріскалося та пішло хвилями. Окрім цього, Працівники ТП «Дорцентр» в ході планової перевірки якості виконаних робіт виявили аналогічні недоліки та дали доручення їх усунути. 

30 серпня 2016 року було проведено повторну перевірку щодо усунення вищезазначених недоліків. Окрім того, що порушення не були виправлені, додатково було виявлено руйнування кромки, експерти виявили нову вибоїну, узбіччя також досі належним чином не облаштовані. У зв’язку з цим, керівника Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області було звільнено за грубі порушення професійних обов’язків.

«Я ще раз наголошую – якість ремонтних робіт сьогодні для нас першочергове завдання. Наразі ми проводимо масштабні перевірки і будемо звільняти людей допоки не досягнемо бажаного результату. Я дуже хочу, щоб керівники Служб на своїх посадах навчилися нести персональну відповідальність за кожну свою дію в рамках професійних обов’язків» - наголосив Євгеній Барах, тимчасовий очільник Укравтодору", - йдеться у повідомленні. 

У обласній САД РК повідомили, що про заяву Укравтодору вже ознайомлені, проте офіційний наказ ще не надійшов. 

Разом з тим, як писав РК, на ділянці дороги М-12 саме на 658 кілометрі були виконані аварійні роботи – ямковий ремонт та тонкий вирівнюючий шар покриття. В автодорі у коментарі нашому виданню наголошували, що роботи мали саме аварійний характер. Їх провели, як запобіжний захід від суцільного руйнування, і виконувалися силами філії ДП «Кіровоградський облавтодор» Новоархангельська ДЕД. Порушення обіцяють ліквідувати. 


933 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.