ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.03.2018 | 11:45

На Кіровоградщині жінок вчили медіаграмотності. ФОТО

На Кіровоградщині жінок вчили медіаграмотності. ФОТО

На Кiровоградщинi триває освiтнiй проект «Я-Медiа», що реалiзується Фундацiєю прав людини» за пiдтримки Robert Bosch Foundation. Про це йдеться на сайті "З перших уст".

До кiнця травня 2018 року вiдбуватимуться тематичнi блог-кав’ярнi, на яких жiнки мiста та областi можуть поглибити свої знання про силу блогiв та соцiальнi медiа. Днями тренерська команда з Кропивницького завiтала до Свiтловодська з мандрiвною блог-кав’ярнею на тему «Я-МЕДIА: ОНЛАЙН-IНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ПОСИЛЕННЯ ЖIНОЧОГО ЛIДЕРСТВА ТА АДВОКАЦIЇ». Захiд пройшов у гостинному просторi Громадська органiзацiя "Майбутнє без меж". 

Учасницi познайомилися з можливостями проекту «Я-Медiа», вiдкрили для себе адвокацiйну силу блогосфери та соцiальних медiа. У модулi «Медiа та адвокацiя: як блоги та соцiальнi медiа допомагають посилювати голос жiнки» закрiпили теоретичнi знання практичним завданням, розробивши проект iнформацiйно-адвокацiйного хештегу. На прикладi кейсу хештегу #ЯнеБоюсьСказати розглянули дiєвi шляхи i формати для iнформацiйно-адвокацiйних кампанiй. 

У другiй частинi зустрiчi учасницi познайомилися з платформою для створення лонгрiдiв, блогiв та лендiнгiв Tilda Publishing, здiйснили огляд кейсiв, розглянули шляхи монетизацiї проектiв, а також познайомилися з функцiоналом Tilda Publishing для створення цiлiсних медiа-проектiв. Ми  розкрили типовi правила/секрети роботи на платформi Tilda та окреслили сутнiсть проектного пiдходу до роботи на платформi Tilda», – зазначила панi Iрина.

Iнформацiйнi бонуси зустрiчi: знайомство з онлайновими дизайн-платформами Canva, Crello, а також з всесвiтньо вiдомою (не) конференцiєю TED-Ed/TEDx.

Довiдково: «I am Media: Empowerment Advocacy Programme for Internally Displaced Women» – проект, щореалiзовується Громадською органiзацiєю «Фундацiя прав людини» (www.uhrf.org) за пiдтримки Robert Bosch Foundation. 

У Кiровоградськiй областi регiональним партнером проекту є ГО «Агенцiя сталого розвитку «Хмарочос»

505 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.