ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
25.01.2020 | 12:40

На Кiровоградщинi затримали ймовiрних убивць адвоката i його знайомого. ФОТО

На Кiровоградщинi затримали ймовiрних убивць адвоката i його знайомого. ФОТО

На Кiровоградщинi правоохоронцi затримали учасникiв злочинної групи, пiдозрюваних у вбивствi вiдомого адвоката і замаху на вбивство iншого мiсцевого жителя. Про це йдеться на сайтi нацполiцiї областi.

Пригода сталася 22 серпня 2019 року неподалiк будiвлi СIЗО. Невiдомi, якi прибули на автомобiлi, з використанням автоматичної вогнепальної зброї нанесли смертельнi поранення правозахиснику та тяжко травмували його знайомого.

Унаслідок проведених заходiв працiвниками управлiння карного розшуку, слiдчими управлiння полiцiї областi, спiльно з управлiнням стратегiчних розслiдувань, працiвниками управлiння Служби безпеки України в областi, пiд процесуальним керiвництвом обласної прокуратури та iз залученням спецпiдроздiлiв “КОРД”, роти полiцiї особливого призначення та “Альфа” в обласному центрi затримали трьох мiсцевих жителiв, вiком 45, 48 та 54 рокiв.

Нинi їм повiдомили про пiдозру у скоєннi злочинiв, передбачених ч. 2 ст.15 та ч. 2 ст. 115 Кримiнального кодексу України (замах на вбивство) та ч.2 ст. 115 Кримiнального кодексу України (умисне вбивство).

У межах кримiнального провадження на територiї мiста Кропивницького та областi правоохоронцi провели близько 40 обшукiв, пiд час яких вилучили речовi докази.

У кримiнальному провадженнi триває досудове слiдство.

150 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.