ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

На Кіровоградщині за результатами проведених у квітні 2021 року земельних торгів до сільських рад щорічно надходитиме 481 тис.грн

 

Упродовж квітня 2021 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 5 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа – 67 гектарів.

Ділянки розташовані на територіях Долинського, Новгородківського, Петрівського, Устинівського районів, що використовуватимуться для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче продано 1 земельну ділянку району площею 16,8703 га пасовищ на території Новоолександрівської сільської ради Долинського  району для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, де стартова ціна піднялася до 161% від нормативної грошової оцінки та становить 160,519 тисячі гривень.

Завдяки земельним торгам, проведеним у квітні 2021 року, до бюджетів місцевих громад щорічно надходитиме 480,76 тис. гривень. Дані кошти  громади зуміють використовувати на розвиток власних територій.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони»

2166 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.