ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

На Кіровоградщині з початку 2018 року сплачено у добровільному порядку 1,8 млн грн - суми шкоди, встановленої під час проведення перевірок щодо дотримання вимог земельного законодавства

На Кіровоградщині з початку 2018 року сплачено у добровільному порядку 1,8 млн грн -  суми шкоди, встановленої під час проведення перевірок щодо дотримання вимог земельного законодавства

 

З початку 2018 року спеціалістами Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області проведено 635 перевірок дотримання вимог земельного законодавства.

Управлінням з контролю за використанням та охороною земель видано 619 наказів «Про здійснення державного контролю за дотриманням земельного законодавства, використанням та охороною земель усіх категорій і форм власності». Під час проведення перевірок виявлено 365 порушень. Для їх усунення складено 240 протоколів про адміністративні правопорушення. Винесено 233 постанови, з них 7 - про закриття справи у зв’язку із ознаками злочину, матеріали направлено до правоохоронних органів; 226 - про притягнення до адміністративної відповідальності. Для вжиття заходів реагування по 75 справах направлено матеріали до правоохоронних органів, зокрема 45 - до прокуратури. Видано 159 приписів про усунення порушень земельного законодавства.

Отже, з початку 2018 року нараховано розмір заподіяної шкоди державі на суму 4,96 млн грн, сплачено у добровільному порядку майже 1,8 млн грн. Накладено стягнень за адміністративні правопорушення у вигляді штрафів на суму майже 51 тис. грн, сплачено 45,2 тис. грн.

Крім того, Управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області, розглянуто 364 звернення від юридичних та фізичних осіб та 148 – від правоохоронних органів.

Довідково.

Відповідно до статті 2 Закону України „Про державний контроль за використанням та охороною земель”, основними завданнями державного контролю за використанням та охороною земель є:

- забезпечення додержання органами державної влади, органами місцевого самоврядування, фізичними та юридичними особами земельного законодавства України; - забезпечення реалізації державної політики у сфері охорони та раціонального використання земель;

- запобігання порушенням законодавства України у сфері використання та охорони земель, своєчасне виявлення таких порушень і вжиття відповідних заходів щодо їх усунення;

- забезпечення додержання власниками землі та землекористувачами стандартів і нормативів у сфері охорони та використання земель, запобігання забрудненню земель та зниженню родючості ґрунтів, погіршенню стану рослинного і тваринного світу, водних та інших природних ресурсів.

   Прес-служба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області

158 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.