ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

На Кіровоградщині вже передано 21,6 тис. га земель сільськогосподарського призначення з державної власності у комунальну

 

4 грудня у Головному управлінні Держгеокадастру у Кіровоградській області проведено чергову передачу земель сільськогосподарського призначення, що розташовані за межами населених пунктів, з державної власності у комунальну.

Керівники п’ятьох об’єднаних територіальних громад: Мар'янівської (Андрій Флоря), Смолінської (Микола Мазура), Приютівської (Андрій Коломійцев), Піщанобрідської (Олексій Приподобний) сільських, Компаніївської (Олександр Маслюков) селищної ОТГ та Оксана Панчук, начальник Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області, підписали акти приймання-передачі земель загальною площею понад 9,5 тисяч га.

Земельні ділянки у комунальну власність отримали: Мар'янівська ОТГ - 550,60 га, Смолінська ОТГ - 1225,00 га, Приютівська ОТГ - 2936,8767 га, Піщанобрідська ОТГ - 862,8925 га, Компаніївська ОТГ - 3926,1415 га.

Раніше, 26 листопада 2020 року, чотирьом ОТГ передано у комунальну власність 12,1 тисячі га угідь. Таким чином об’єднані територіальні громади Кіровоградщини вже отримали 21,6 тис. га земель сільськогосподарського призначення з державної власності у комунальну.

Довідково:

Передача земель сільськогосподарського призначення з державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад відбувається відповідно до Указу Президента України від 15 жовтня 2020 року № 449/2020 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин» та Постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2020 року № 1113 «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин».

Право власності громади на земельні ділянки виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлюється відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

1332 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.