ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
30.03.2020 | 17:19

На Кіровоградщині встановили особу, яка через вебресурс поширила неправдиву інформацію про смерть від COVID-19

На Кіровоградщині встановили особу, яка через вебресурс поширила неправдиву інформацію про смерть від COVID-19

У період дії карантину працівники управління СБУ в Кіровоградській області здійснюють заходи щодо протидії негативним інформаційним впливам, які реалізовуються окремими користувачами загальнодоступних та соціально-орієнтованих ресурсів мережі Інтернет, а саме, поширення недостовірних даних та панічних настроїв щодо розповсюдження вірусу «COVID-19» в державі.

Так, фахівці відділу контррозвідувального захисту держави у сфері інформаційної безпеки встановили особу, яка через веб-ресурс місцевого видання поширила неправдиве інформаційне повідомлення про смерть жительки Долинського району від «COVID-19», а також про велику кількість контактних із нею осіб.

Матеріали УСБУ направили до Нацполіції для складення протоколу про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст.173-1 КУпАП (поширювання неправдивих чуток).

Також, кіберфахівці провели три роз’яснювальні бесіди з мешканцями Кропивницького, які використовуючи власні акаунти та спільноти соціально-орієнтованого ресурсу «Facebook», систематично публікували недостовірні матеріали щодо карантинних заходів та епідеміологічної ситуації в регіоні.

Служба безпеки України зараз орієнтується на комплексний та проактивнийпідхід у боротьбі зі зловживаннями через пандемію та недопущення дестабілізації в країні.

Читайте також: У жінки з Долинського району, яка контактувала з хворим на коронавірус, відповідний тест виявився позитивним 

Штрафи за порушення обсервації: у Кропивницькому люди вiдмовилися вiд тестування на коронавірус 

1539 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.