ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
26.04.2019 | 13:05

На Кіровоградщині визначили кращих молодих науковців. ФОТО

На Кіровоградщині визначили кращих молодих науковців. ФОТО

В області відзначили кращих молодих науковців, які зробили особистий внесок у розробку актуальних наукових проблем, що мають практичне значення. Про це ідеться на сайті ОДА.

Свої здобутки презентували 4 науковці та 3 аспіранти закладів вищої освіти області.

Після тривалого обговорення наукових праць члени комісії шляхом голосування визначили переможців обласних премій та стипендій.

І премію для молодих науковців присудили доценту кафедри професійної педагогіки і соціально-гуманітарних дисциплін Льотної академії НАУ за працю «Удосконалення професійного україномовного контенту майбутніх фахівців авіаційної галузі» Катерині Крижевській. ІІ премію – викладачкі кафедри теорії і методики фізичного виховання ЦДПУ імені Володимира Винниченка за дослідження теми психорегуляції у спортивній діяльності Ірині СундуковійІІІ премію надали старшому науковому співробітнику кафедри експлуатації і ремонту машин ЦНТУ, що презентував організаційно-логістичні та експлуатаційні основи реалізації інтелектуальної стратегії технічного сервісу транспортних машин Андрію Гриньківу

Розміри премій нинішнього року становлять: І – 12519 гривень; ІІ – 8346 гривень; ІІІ – 4173 гривень.

За результатами обговорення здобутків аспірантів, комісія одноголосно вирішила розділити загальну стипендію 3 000 гривень на трьох претендентів. Стипендії отримають Артем Безшкуренко (ЦДПУ імені Винниченка Винниченка), Єлизавета Сагун (Льотна академія НАУ) та Андрій Чернай (ЦНТУ).

239 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.