ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
29.03.2017 | 11:02

На Кiровоградщинi викрили конвертацiйний центр з рiчним оборотом понад 300 мiльйонiв

На Кiровоградщинi викрили конвертацiйний центр з рiчним оборотом понад 300 мiльйонiв

Прокуратурою Кiровоградщини припинено дiяльнiсть мiжрегiонального конвертацiйного центру, через який переведено у готiвку та виведено у тiньовий обiг понад 300 млн грн. Про це РК повiдомили в прес-службi прокуратури областi.

У рамках досудового розслiдування кримiнального провадження, розпочатого за ч.3 ст.191 КК України (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) прокуратурою встановлено факт привласнення коштiв в якостi безпiдставно нарахованого кредиту з ПДВ за рахунок проведення безтоварних операцiй з суб’єктами пiдприємницької дiяльностi та конвертацiї безготiвкових грошових коштiв у готiвку. 

Так, групою осiб створено ряд суб’єктiв пiдприємництва, шляхом реєстрацiї на пiдставних осiб, для прикриття власної незаконної дiяльностi. Такi незаконнi дiї полягали у безпiдставному переведеннi безготiвкових грошових коштiв у готiвку та наданнi послуг по незаконному формуванню сум у складi податкового кредиту з ПДВ для пiдприємств реального сектору економiки, шляхом документального оформлення господарських операцiй, а також легалiзацiї доходiв отриманих злочинним шляхом та конвертацiї коштiв в готiвку iншим пiдприємствам вигодонабувачам.

Дiяв конвертацiйний центр на територiї Кiровоградської, Днiпропетровської, Київської та iнших областей.

Прокуратурою проведено низку санкцiонованих обшукiв за мiсцем проживання фiгурантiв кримiнального провадження та мiсцем знаходження суб’єктiв незаконної господарської дiяльностi. За їх  результатами виявлено та вилучено бухгалтерськi документи, комп’ютерну технiку, банкiвськi картки, засоби зв’язку, що використовувались для проведення незаконних операцiй з конвертацiї грошових коштiв, а також грошовi кошти, в сумi понад 1, 2 млн.  грн. 

Досудове розслiдування триває. 

603 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.