ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

На Кіровоградщині у власність громад вже передано понад 44 тисячі гектарів земель сільськогосподарського призначення

 

У 2019 році в Україні триває процес передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, яким уже передали 1,7 млн га угідь.

Як і в минулому році, землі передаються у розпорядження ОТГ після проведення інвентаризації, уточнення даних та внесення відомостей до Державного земельного кадастру. Усі процедури із оформлення ділянок перед передачею ОТГ здійснюються за рахунок Державного бюджету.

Як результат, загалом в області об’єднані територіальні громади отримали у комунальну власність 3332 земельні ділянки загальною площею 44 466,5 гектара державних земель сільськогосподарського призначення (у тому числі проінвентаризовано 964 земельні ділянки площею 6914,1 га). Зокрема цьогоріч станом натепер передано 1080 земельних ділянок загальною площею понад 18 тисяч га.

Довідково

31 січня 2018 року Уряд схвалив розпорядження № 60-р щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, що дозволяє провести земельну децентралізацію не вдаючись до змін у законодавстві.

 Пресслужба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області

241 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.