ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.02.2019 | 16:12

На Кіровоградщині у минулому році працевлаштували 14 тисяч осіб. ФОТО

На Кіровоградщині у минулому році працевлаштували 14 тисяч осіб. ФОТО

В області станом на 1 січня нинішього року у центрах зайнятості зареєстрували майже 15 тисяч безробітних громадян. На цьому сьогодні, 8 лютого, під час прес-конференції наголосив заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості Богдан Стоян.

«Серед безробітних громадян, 49 % складали жінки, 31 % – молодь віком до 35 років, 37 % – особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців», – зауважив Богдан Стоян.

І додав, упродовж минулого року за сприяння служби зайнятості працевлаштували 14 тисяч осіб, пройшли професійне навчання 5 тисяч осіб, започаткували власний бізнес 30 осіб, 9 тисяч громадян з числа безробітних виконували тимчасову роботу.

 «Станом на початок лютого 2019 року на Кіровоградщині офіційно зареєстрували 6667 ВПО або 4542 сім’ї. У 2018 році провели 26 правопросвітницьких зустрічей майже в усіх куточках області, з яких 17 організували за сприяння та участі обласного центру зайнятості та його районних філій. У цих зустрічах брали участь 356 внутрішньо переміщених осіб. Надали близько 1000 індивідуальних юридичних консультацій», – повідомив юрист ГО «Десяте квітня» Володимир Кудря.


183 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.