ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
30.09.2020 | 13:58

На Кіровоградщині тривають перевірки виборчих дільниць. ФОТО

На Кіровоградщині тривають перевірки виборчих дільниць. ФОТО

З метою забезпечення техногенної та пожежної безпеки під час місцевих виборів, інспекторський склад У ДСНС в області здійснює низку профілактичних заходів. Про це інформує відомча пресслужба.

Зокрема, об’єкти, де розміщені виборчі дільниці, ретельно перевіряються за такими ключовими в питанні безпеки моментами:

утримання евакуаційних шляхів вільними, нічим не захаращеними та їх відповідність вимогам правил пожежної безпеки;
наявність первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників) у нормативній кількості та проведення їх своєчасного технічного обслуговування;
наявність справної електромережі та електрообладнання у будівлі та проведення їх замірів опору ізоляції;
справний стан систем та приладів опалення, особливо пічного (за їх наявності на об’єкті).

За результатами перевірок керівники об’єктів отримують відповідні документи із зазначенням заходів, спрямованих на усунення виявлених недоліків та забезпечення належного протипожежного стану на виборчих дільницях у період підготовки та проведення виборів. З головами та членами виборчих комісій проводяться протипожежні інструктажі. Крім того, рятувальники навчають їх діям на випадок виникнення надзвичайних подій та забезпечують відповідними пам’ятками безпеки.

29 вересня перевірку пройшли виборчі дільниці, розташовані у одному з вишів обласного центру та у військовому госпіталі. Інспектування проводилось за участі обласних ЗМІ.


356 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.