ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

На Кіровоградщині торік нараховано розмір заподіяної шкоди, встановленої під час проведення перевірок щодо дотримання вимог земельного законодавства, на загальну суму понад 6,2 млн гривень

 

Упродовж 2018 року Управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області проведено 1 052 перевірки дотримання вимог земельного законодавства. За результатами перевірок виявлено 514 порушень вимог земельного законодавства під час використання земель усіх категорій і форм власності, серед яких самовільне зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням та зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу.

З метою вжиття заходів інспекторського впливу для усунення виявлених порушень фахівцями Кіровоградщини складено 371 протокол про адміністративні правопорушення, винесено 366 постанов, з яких 10 – про закриття справи у зв’язку із ознаками злочину та направлено матеріали до правоохоронних органів та 356 – про притягнення до адміністративної відповідальності.

Для вжиття заходів реагування інспекторами Кіровоградщини направлено до правоохоронних органів матеріали по 98 справах, видано 229 приписів про усунення порушень земельного законодавства, накладено 356 стягнень за адміністративні правопорушення на загальну суму понад 82 тис. грн, з яких на сьогодні  порушниками сплачено у добровільному порядку 74,4 тис. гривень. У примусовому порядку з порушників стягнуто понад 2,6 тис. грн, матеріали щодо примусових стягнень на суму 12,8 тис грн направлено до органів державної виконавчої служби.

Загалом за результатами проведених у 2018 році перевірок, фахівцями Кіровоградщини нараховано розмір шкоди, заподіяної внаслідок порушень вимог земельного законодавства, на загальну суму понад 6,2 млн грн, з яких на сьогодні порушниками сплачено у добровільному порядку 2,3 млн гривень.

Прес-служба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області

269 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.