ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.11.2019 | 09:58

На Кiровоградщинi тимчасово призупинили роботу трьох торговельних закладiв

На Кiровоградщинi тимчасово призупинили роботу трьох торговельних закладiв

На Кіровоградщині у торговельних закладах виявили порушення вимог законодавства у сферi безпечностi харчових продуктiв у трьох суб’єктiв господарювання Новоукраїнському й Свiтловодському районах та місті Олександрії. Про це повідомили у пресслужбі головного управлiння Держпродспоживслужби в областi.

Серед основних виявлених порушень, якi можуть створювати ризик розмноження у харчових продуктах патогенних мiкроорганiзмiв та формування токсинiв, – зберiгання зiпсованих харчових продуктiв разом із придатними для споживання, недотримання необхiдного температурного режиму зберiгання продукцiї та iншi. Також не в усiх закладах здiйснювали перевiрку термiнiв реалiзацiї, внаслiдок чого у продаж потрапляють простроченi продукти (м’яснi та молочні, крупи, майонез).

Вiдповiдно до норм Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчовi продукти, корми, побiчнi продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» роботу закладiв тимчасово призупинили суб’єктам господарювання надали приписи про усунення виявлених порушень.

390 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.