ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
03.03.2021 | 11:56

Кіровоградщина: членiв злочинної органiзацiї, якi займалася збутом наркотичних речовин у колонiю, судитимуть

Кіровоградщина: членiв злочинної органiзацiї, якi займалася збутом наркотичних речовин у колонiю, судитимуть

Кiровоградська обласна прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт вiдносно органiзатора та шести членiв злочинної групи, за фактом поставки наркотичних засобiв у виправну установу членами злочинної органiзацiї (ч.4 ст.28, ч. 3 ст. 307, ч. 2,5 ст. 255 КК України). Про це поінформували у прокуратурі області.

Нині досудове розслiдування щодо органiзатора та усiх членiв злочинної органiзацiї, якi були задiянi у злочиннiй схемi поставок та розповсюдження наркотичних засобiв у колонiю завершили. Фiгурантам справи iнкримiнують вчинення злочинiв, передбачених  ч. 3 ст. 307 (незаконне придбання, зберiгання, перевезення, а також збут особливо небезпечних наркотичних речовин, збут та передача цих речовин у мiсцях позбавлення волi вчиненi злочинною органiзацiєю)  та  ч.2 ст. 255 (участь у злочиннiй органiзацiї), а органiзатору –  ч.5 ст. 255 (створення злочинної органiзацiї) КК України.

У разi доведення вини обвинуваченим загрожує до 12 рокiв позбавлення волi.

Як раніше повідомляв РК, протиправну дiяльнiсть учасники злочинної групи розгорнули на територiї обласного центру та ДУ «Кропивницька виправна колонiя № 6», органiзувавши канал постачання на територiю колонiю наркотичних засобiв та психотропних речовин, їх збут та розповсюдження.

Читайте також: У Кропивницькому розшукали водiя, який напiдпитку збив велосипедиста та втiк із мiсця пригоди 

299 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.