ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.09.2019 | 17:12

На Кіровоградщині судитимуть архiтекторку, викриту на хабарі

На Кіровоградщині судитимуть архiтекторку, викриту на хабарі

У Кiровоградській мiсцевій прокуратурі затвердили обвинувальний акт у кримiнальному провадженнi щодо головної районної архiтекторки, викритої на вимаганнi та отриманнi неправомiрної вигоди – 600 доларiв США.  Про це повідомили у пресслужбі прокуратури областi.

Довідково: операцiю з викриття провели у червнi нинішнього року спiльно з працiвниками УЗЕ в областi та слiдчими Кропивницького ВП. Посадовиця вимагала по 200 доларiв США за видачу паспортів прив’язки на розмiщення двох тимчасових споруд на територiї району. Неправомiрну вигоду за отримання цих паспортiв фiгурантка вимагала та отримала у своєму службовому кабiнетi та її викрили на гарячому. Правоохоронці виявили та вилучили кошти неправомiрної вигоди 400 доларiв США та ще 200 доларiв, якi були iдентифiкованi та переданi в якостi хабара днями ранiше.

Пiдозру оголосили за частиною 3 стаття 368 КК України. Санкцiя iнкримiнованої статтi передбачає покарання у виглядi позбавлення волi на термін вiд п’яти до десяти рокiв з позбавленням права обiймати певнi посади чи займатися певною дiяльнiстю на термін  до трьох рокiв із конфiскацiєю майна.

Нині обвинувальний акт направили на судовий розгляд.

97 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.