ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.10.2020 | 12:19

На Кiровоградщинi суд зобов’язав зареєструвати кандидатiв вiд політсили

На Кiровоградщинi суд зобов’язав зареєструвати кандидатiв вiд політсили

Суддя Кiровоградського окружного адмiнiстративного суду Ганна Казанчук задовольнила позов Кiровоградської обласної партiї «Європейська Солiдарнiсть» i зобов’язала Добровеличкiвську ТВК зареєструвати кандидатiв вiд вiдповiдної полiтичної сили. У свою чергу представники партiї звернулися до ЦВК, аби тi розпустили Добровеличкiвську селищну ТВК. Про це йдеться на сайті ОПОРИ.

Як повiдомляла ОПОРА, у Добровеличкiвськiй селищнiй територiальнiй виборчiй комiсiї вiдмовилися реєструвати список партiї «Європейська Солiдарнiсть». Мотивували тим, що в поданнi наявнi документи не всiх кандидатiв у депутати. Представники полiтсили зазначають, що всi потрiбнi документи занесли, про що мають довiдку ТВК, а документи зникли пiсля їх перегляду довiреними особами вiд iнших полiтичних сил.

«Визнати протиправною та скасувати постанову Добровеличкiвської селищної територiальної виборчої комiсiї № 15 вiд 5 жовтня 2020 року та № 17 вiд 7 жовтня 2020 року. Зобов’язати Добровеличкiвську селищну територiальну виборчу комiсiю Новоукраїнського району зареєструвати кандидатiв у депутати до Добровеличкiвської селищної ради, включити до єдиного та територiального виборчих спискiв Кiровоградської територiальної полiтичної партiї «Європейська Солiдарнiсть». Стягнути з Добровеличкiвської селищної територiальної виборчої комiсiї Новоукраїнського району в дохiд Державного бюджету України судовий збiр у розмiрi 4204 гривнi», – йдеться в постановi суду. 

Довiрена особа «Європейської Солiдарностi» у Добровеличкiвцi Тетяна Нехайчук написала у соцiальних мережах, що представники цiєї полiтичної сили звернулися до ЦВК щодо розпуску Добровеличкiвської селищної ТВК.

«Колеги ми мусили пережити три судових засiдання щоб довести, що ми не дозволимо порушувати наше першочергове виборче право i нарештi суд повнiстю задовольнив нашi вимоги та зобов‘язав ТВК зареєструвати наших кандидатiв в депутати вiд полiтичної партiї «Європейська Солiдарнiсть». Наступного кроку та рiшення чекаємо вiд ЦВК про розпуск такої комiсiї», – йдеться в повiдомленнi. 

Секретарка Добровеличкiвської селищної ТВК Оксана Шпак у коментарi ОПОРI 13 жовтня зазначила, що нинi територiально виборча комiсiя працює в штатному режимi.

«Сьогоднi плануємо засiдання комiсiї, на якому виконаємо рiшення суду i зареєструємо список партiї «Європейська Солiдарнiсть». Попереднi два рiшення суду стосувалися розгляду документiв полiтичної сили i ми їх розглядали», – зазначила секретарка.

Як стало вiдомо спостерiгачам ОПОРИ, «Європейську Солiдарнiсть» зареєструвала Добровеличкiвська селищна комiсiя 13 жовтня.

Як слiдує з рiшення суду, суд також вiдмiтив ту обставину, що у територiальнiй комiсiї з початку її дiяльностi вже змiнили трьох її голiв, оскiльки фактично мiж членами комiсiї наявний конфлiкт iз приводу проведення реєстрацiї кандидатiв вiд полiтичної сили «Європейська солiдарнiсть», що на думку суду є «проявом дискримiнацiї з боку виборчої комiсiї». Також у своєму рiшеннi суд зауважив на те, що з 24 вересня у Кiровоградському окружному адмiнiстративному судi перебувало на оскарженнi чотири вiдмови у реєстрацiї кандидатiв вiд партiї «Європейська Солiдарнiсть».

Читайте також: На Кiровоградщинi мешканцям старшого вiку кандидати в депутати вручають шоколадки 

Кiровоградщина: хто уже підписав Кодекс поведiнки посадових осiб мiсцевого самоврядування 

317 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.