ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.11.2019 | 13:42

На Кіровоградщині суб’єктів господарювання оштрафували майже на 150 тисяч гривень

На Кіровоградщині суб’єктів господарювання оштрафували майже на 150 тисяч гривень

Протягом дев'яти мiсяцiв нинішнього року спецiалiсти вiддiлу ринкового та метрологiчного нагляду головного управлiння Держпродспоживслужби Кiровоградщини провели 68 перевiрок характеристик продукцiї. Про це повідомили у пресслужбі управлiння в області.

У ходi цих заходiв встановили порушення вимог технiчних регламентiв у 105 одиницях продукцiї – низьковольтне електричне обладнання (78), iграшки (17), радiообладнання (7), миючi засоби (2), а також фасування продукцiї (1). За цi порушення передбачена вiдповiдальнiсть згiдно з п.2 ч.2 ст.44 Закону України «Про державний ринковий нагляд i контроль нехарчової продукцiї».

Вiдповiдно до результатiв перевiрок прийняли 231 рiшення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходiв щодо усунення формальної невiдповiдностi, 21 рiшення щодо тимчасової заборони надання продукцiї на ринку до усунення формальної невiдповiдностi та винесли 44 постанови про накладення штрафних санкцiй. За введення в обiг продукцiї, що не вiдповiдає встановленим вимогам, до суб’єктiв господарювання застосували штрафнi санкцiї на 144500 гривень, з них сплатили 72500 гривень. На продукцiю, щодо якої виявили порушення, ввели тимчасову заборону або обмеження на її реалiзацiю на ринку до усунення формальної невiдповiдностi.

158 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.