ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.04.2021 | 17:58

На Кіровоградщині скерували до суду справу фейкової фермерки

На Кіровоградщині скерували до суду справу фейкової фермерки

За процесуального керiвництва Кропивницької окружної прокуратури завершили досудове розслiдування у кримiнальному провадженнi за фактом протиправного заволодiння земельною дiлянкою, що належить територiальнiй громадi однiєї з селищних рад Кропивницького району, площею понад 5 гектарів (ч.4 ст.191 КК України). Про це поінформували у прокуратурі області.

У ходi слiдства встановили, що 40-рiчна обвинувачувана, зверталась до уповноважених осiб та органiв, iз заявами вiд iменi голови та членiв фермерського господарства, яке начебто використовує земельну дiлянку щодо безоплатного отримання нею у приватну власнiсть земельної частки (паю) як члена сiльськогосподарського пiдприємства, в той час як такого права не мала, а фермерське господарство взагалi створене не було.

Зрозумiвши, що для досягнення протиправної мети все ж таки, необхiдне фермерське господарство, створила його без мети зайняття пiдприємницькою дiяльнiстю та шляхом зловживання своїм службовим становищем, заволодiла чужим майном, у виглядi земельної дiлянки, чим завдала матерiальної шкоди територiальнiй громадi.

Нині досудове розслiдування у справi завершили. Обвинувальний акт щодо жiнки у вчиненнi кримiнального правопорушення, передбаченого ч.4. ст.191 (заволодiння майном шляхом зловживання службовим становищем) Кримiнального кодексу України, скеровано до суду для розгляду по сутi.

За цей вид злочину санкцiєю статтi передбачено покарання вiд 5 до 8 рокiв позбавлення волi.

Читайте також: В області комунальне пiдприємство сплатить державi 200 тисяч гривень за незаконне захоронення вiдходiв 

434 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.