ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.11.2018 | 12:02

На Кіровоградщині розпочав роботу завод iз виробництва комбiкормiв i концентратiв. ФОТО

На Кіровоградщині розпочав роботу завод iз виробництва комбiкормiв i концентратiв. ФОТО

На територiї Великосеверинiвської об’єднаної територiальної громади Кiровоградського району ввели в експлуатацiю завод iз виробництва комбiкормiв i концентратiв ТОВ "ДАБЛ-ДЕККЕР". Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

Будiвництво заводу розпочали у вереснi 2016 року на пустирi. Сума iнвестицiй у спорудження комплексу та устаткування становила 1 мільйон 350 тисяч євро.

Пiдприємство спецiалiзується на виготовленнi комбiкормiв i концентратiв європейської якостi iз сировини, що вирощується на Кiровоградщинi. За словами директора пiдприємства Владислава Шарова, потужнiсть становить 15 тонн на годину. При потребi завод має можливiсть нарощувати потужностi i працювати у кiлька змiн. Виготовленi корми реалізовуватимуть на Кiровоградщинi та в iнших регiонах держави, а також експортуватимуть в iншi країни, уже є домовленостi про вихiд на Близькосхiдний ринок.

На заводi створили 15 нових робочих мiсць. Заробiтна плата робiтника у середньому становить понад 10 тисяч гривень. Пiдприємство уже готове iз тестового режиму перейти у виробничий.

707 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.