ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
21.01.2015 | 16:41

На Кіровоградщині провели в останню дорогу бійця 17-го батальйону. ФОТО

На Кіровоградщині провели в останню дорогу бійця 17-го батальйону. ФОТО

Сьогодні, 21 січня, жителі села Косівка попрощалися зі своїм земляком Віталієм Володимировичем Костюком, 38-літнім бійцем зони АТО, який 16 січня помер у госпіталі Харкова.

Віталій Костюк народився у селі Косівка 4 серпня 1976 року. У 1983 році пішов у перший клас. У 12 років залишився без батька і вихованням сина займалася мама Надія Антонівна. Після 9-ти класів Косівської школи навчався в Олександрійському аграрному ліцеї на механізатора, а після здобуття професії працював трактористом у ТОВ «Колос».

З 1994 по 1996 рік перебував на службі у Збройних Силах України, потім одружився. Проживав з дружиною Людмилою та донькою Танею у м. Олександрії, де працював на будівництві. Був доброю, чуйною і працьовитою людиною, гарним батьком і сином, дуже турбувався за маму і кожні вихідні приїздив до неї, щоб допомогти по господарству.

Коли розпочалася антитерористична операція, одним з перших у квітні 2014 року був мобілізований у зону АТО, в 17-й батальйон. Брав участь у боях за міста: Щастя, Луганськ, Горлівка. Останнім часом захищав Донецький аеропорт, а 8 січня потрапив у госпіталь. До 16 січня лікарі боролися за його життя, але вберегти і врятувати Віталія Володимировича не вдалося. Смерть не відступила. У січні він мав приїхати додому у відпустку.


За матеріалом прес-служби Олександрійської РДА. 

1995 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.