ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
21.05.2020 | 15:12

На Кіровоградщині продовжили карантин

На Кіровоградщині продовжили карантин

Карантиннi заходи, запровадженi в Українi через коронавiрусну хворобу COVID-19, продовжать до 22 червня. 

При цьому дiятиме адаптивний карантин, тобто обмежувальнi заходи будуть поступово пом’якшувати у залежностi вiд епiдемiчної ситуацiї в кожному регiонi. Всього буде 5 етапiв пом’якшення карантину. 

Вiдповiдне рiшення прийняли на засiданнi Кабiнету Мiнiстрiв України 20 травня за iнiцiативи мiнiстерства охорони здоров’я. 

"Ми пропонуємо встановити адаптивний карантин з 22 травня по 22 червня. При цьому ми запроваджуємо ознаки епiдемiчної ситуацiї в регiонах, а саме: iнцидентнiсть, завантаженiсть лiжок у закладах охорони здоров’я, а також кiлькiсть ПЛР та IФА тестiв. На основi цих показникiв прийматимуть рiшення щодо послаблення карантину. Всього у нас буде 5 етапiв пом’якшення обмежувальних заходiв”, – прокоментував рiшення уряду мiнiстр охорони здоров'я Максим Степанов

За словами мiнiстра, iнцидентнiсть – це середня кiлькiсть випадкiв COVID-19 за останнi 7 днiв на 100 тисяч населення, яка має становити менше 12 осiб на 100 тисяч населення. 

"Завантаженiсть лiжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпiталiзацiї пацiєнтiв з пiдтвердженим COVID-19, повинна бути менше 50 %. А кiлькiсть ПЛР та IФА тестiв – понад 12 на 100 тисяч населення протягом останнiх 7 днiв", – сказав Степанов. 

Як раніше повідомляв РК, станом на 21 травня на Кіровоградщині – 455 випадків коронавірусу.

965 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.