ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.12.2018 | 14:55

На Кіровоградщині повернуть кошти, призначенi для закупiвлi продуктiв харчування

На Кіровоградщині повернуть кошти, призначенi для закупiвлi продуктiв харчування

На Кіровоградщині прокуратура зобов’язала пiдрядника повернути незаконно отриманi кошти, призначенi для закупiвлi продуктiв харчування для дитячих садкiв. Про це повідомили у прес-службі прокуратури в областi

Центральний апеляцiйний господарський суд пiдтримав позицiю прокуратури та 5 грудня нинішнього року залишив без задоволення апеляцiйну скаргу вiдповiдача – ТОВ «ВКФ Оксамит» на рiшення господарського суду в областi вiд 9.08.2018 у справi про задоволення позову заступника прокурора областi в iнтересах держави про визнання додаткових угод недiйсними та стягнення майже 300 тисяч грн.

Довідково: прокуратура Кiровоградської областi встановила, що за результатом проведення торгiв щодо закупiвлi м’яса у 2017 роцi для дошкiльних навчальних закладiв мiж управлiнням освiти, молодi та спорту Олександрiйської мiської ради та ТОВ «ВКФ «ОКСАМИТ» уклали договiр про закупiвлю товарiв за державнi кошти вiд 20.03.2017. Однак, мiж замовником та постачальником вiдразу пiсля укладення угоди щоденно укладалися ще 12 додаткових угод, при цьому щоразу збiльшували цiну за одиницю товару на 10 %.

Таким чином, внаслiдок укладення додаткових угод, цiну за кiлограм м'яса свинини наростили з 56 до 119 гривень. Аналогiчно виросла цiна за курей, а саме – з 33 до 57 гривень за 1 кілограм. Тобто цiни стали вищими за пропозицiї iнших учасникiв пiд час проведення торгiв.

Тож суди першої та апеляцiйної iнстанцiй нині пiдтвердили факт незаконностi пiдвищення цiн на продукти харчування та витрачання бюджетних коштiв.

253 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.