ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.04.2021 | 11:00

На Кiровоградщинi потрiбнi понад 180 медичних працiвникiв, зарплата – до 17450 гривень

На Кiровоградщинi потрiбнi понад 180 медичних працiвникiв, зарплата – до 17450 гривень

Медичнi та освiтнi заклади областi потребують 157 лiкарiв, 24 сестри медичних (братiв медичних) та 3 молодших медичних сестри (молодших медичних брата). Про це повідомили у Кiровоградському обласному центрі зайнятостi.

Потреба iснує у лiкарях за такими посадами: лiкар із гiгiєни дiтей та пiдлiткiв, лiкар із гiгiєни працi, лiкар із лiкувальної фiзкультури та спортивної медицини, лiкар з ультразвукової дiагностики, лiкар загальної практики-сiмейний лiкар, лiкар iз загальної гiгiєни, лiкар приймальної палати (вiддiлення), лiкар функцiональної дiагностики, лiкар-акушер-гiнеколог, лiкар-анестезiолог, лiкар-гiнеколог для дiтей та пiдлiткiв, лiкар-дерматовенеролог.

Крiм того, вакантними  дві посади молодших медичних сестер (молодших медичних братiв) (санiтарка, санiтарка-прибиральниця, санiтарка-буфетниця та iн.), а також 1 посада молодшої медичної сестри (молодшого медичного брата) з догляду за хворими.

Лiкарям медичнi заклади Кiровоградщини готовi платити до 17450 гривень (також представленi 14 вакансiй iз неповною зайнятiстю та заробiтною платою 5668 гривень). Для сестер медичних (братiв медичних) розмiр заробiтної плати коливається до 11650 гривень (вакантними також є 3 вакансiї iз неповною зайнятiстю та заробiтною платою вiд 2910 до 3000 гривень). А молодшим медичним сестрам (молодшим медичним братам) роботодавцi пропонують до 6146 гривень.

Медичнi працiвники потрiбнi практично у всiх районах Кiровоградщини.

Читайте також: Кропивницький: жінці повернули кошти за неякісний смартгодинник 

345 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.