ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.05.2020 | 13:23

На Кіровоградщині послаблять карантин, що працюватиме

На Кіровоградщині послаблять карантин, що працюватиме

З 22 травня Україна буде переходити до адаптивного карантину, який передбачає поетапне пом'якшення карантинних обмежень. Про це заявив прем'єр-мiнiстр України Денис Шмигаль.

"Вже з 22 травня розглянуть питання переходу до другого етапу карантину, який включає низку пом'якшень. Ми дозволимо рух мiського i примiського наземного транспорту, дозволимо проведення спортивних змагань без глядачiв, також дозволимо роботу готелiв, окрiм хостелiв, але не роботу ресторанiв i басейнiв у готелях. Також буде надана можливiсть проведення служб у храмах із розрахунку одна людина на 10 квадратних метрів", – зазначив прем'єр-мiнiстр.

Вiн пiдкреслив, що з 25 травня уряд планує дозволити роботу дитячих садкiв.

Очiльник уряду пояснив, що модель адаптивного карантину – це модель, коли скасовують обмеження, запровадженi на рiвнi держави, але при цьому уряд працює спiльно з мiсцевою владою, яка буде дивитися, чи вiдповiдає епiдемiологiчна ситуацiя в регiонi критерiям мiнiстерства охорони здоров'я.

"Ми обрали три критерiї: заповненiсть лiжкомiсць, кiлькiсть зроблених тестiв та кiлькiсть захворiлих на 100 тисяч населення. Якщо цi три параметри вiдповiдають встановленим МОЗ, можемо рухатися вiд етапу до етапу. По мiрi виконання цих трьох параметрiв буде можливiсть робити заходи м'якшими або навпаки їх посилювати в тому або iншому регiонi. Третiй етап, якщо дозволятиме епiдемiологiчна ситуацiя, ми можемо запровадити з 1 червня", – пояснив посадовець.

Третiй етап послаблень карантину, за його словами, включатиме в себе початок навчальних заходiв, вiдкриття спортзалiв та фiтнес-центрiв (без басейнiв) та вiдновлення мiжобласних перевезень. Авiасполучення також можуть відновити в червнi. Але це, окрiм ситуацiї iз захворюванiстю, також залежить вiд того, як авiасполучення будуть вiдкривати iншi країни.

381 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.