ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.05.2016 | 09:30

На Кіровоградщині попрощалися з військовим, який загинув за кілька днів до демобілізації

На Кіровоградщині попрощалися з військовим, який загинув за кілька днів до демобілізації

Вчора, 17 травня, у селі Ємилівка Голованівського району попрощалися з військовим Збройних Сил України Ігорем Коваленком, який проходив службу в 28-ій одеській механізованій бригаді. 

Провести в останню путь командира відділення взводу розвідки прийшли рідні, друзі, односельці, сільський голова, керівники району, а також всі учасники АТО з Голованівського району. Більше 200 людей прощалися з героєм. 

Про це у коментарі кореспонденту РК розповіла секретар Ємилівської сільської ради Тетяна Жовноватюк. «Він був енергійним, завжди веселим хлопцем. Прощалися з ним згідно військовий почестей – з військовим оркестром та салютом. На похорон приїхав також командир частини, який зазначив, що його підлеглий був справжнім героєм і заслуговує поваги», - підкреслила секретар. І додала, що селяни несли труну з тілом загиблого від села до кладовища на руках близько 2 кілометрів. У нього залишилася мати, вітчим та троє братів та сестра. Офіційно він не був одружений.  

«У нього вітчим також служив в зоні АТО, чоловік сестри перебуває на сході України, а також брат. Люди розповідали, що Ігореві залишалося кілька днів до демобілізації, але, на жаль, він повернувся до своїх рідних у труні. Це велике горе для всієї родини та села», - зазначила Тетяна Жовноватюк.

Родині загиблого військового збирали допомогу всі селяни та керівництво РДА. На сайті ОДА немає жодної інформації про загиблого військового. 

Ігор Коваленко народився 16 червня 1988 року в с. Розалівка (Одеської області). Згодом родина переїхала в село Ємилівка Голованівського району, що на Кіровоградщині. Ігор Коваленко закінчив Завалівську школу-інтернат, був призваний на строкову військову службу. Після служби, працював у Києві. Коваленко був мобілізований до ЗСУ 26 квітня 2015 року. Служив командиром 1 розвіддвідділення розвідувально зводу 3-го механізованого батальойону 28-ої одеської механізованої бригади. Він загинув 13 травня 2016 року поблизу с. Тепле Станично-Луганського району Луганської області під час виконання бойового завдання. 

616 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.