ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
26.11.2015 | 17:20

На Кіровоградщині попрощалися з військовим, який помер від серцевого нападу в зоні АТО

На Кіровоградщині попрощалися з військовим, який помер від серцевого нападу в зоні АТО

Сьогодні, 26 листопада, у селі Луганка Петрівського району попрощалися з військовим Іваном Міхно. Чоловік помер від серцевого нападу під час служби у зоні АТО.  Прийшли провести військового рідні, друзі, односельці. Про це повідомляє інформаційний відділ Петрівської РДА. 

У зв’язку з трагічною загибеллю бійця-земляка, учасника антитерористичної операції в  Луганській області Івана Міхна сьогодні в районі  оголошено Днем  жалоби.

Довідка. Іван Міхнонародився  1 лютого 1974 року в селі Луганці Петрівського  району Кіровоградської області. Навчався в Луганській ЗОШ. В 1992  році проходив військову службу в  лавах Збройних Сил України. З 1994 року працював водієм в СВК «Агрофірмі Маріампольська» , пізніше -  в  ТОВ «Граніт  Групп» на  Петрівському кар’єрі.

У липні 2015 року був мобілізований до лав Збройних Сил України. Брав участь в бойових діях в зоні  АТО на буремному Донбасі. Молодший сержант, старший механік, водій БМП Іван Вікторович Міхно проходив службу на блок – посту в Луганській області, в селищі Городище, де  захищав рідну землю від окупантів та бандитів.  23 листопада 2015 року на 41-му році життя помер у зоні АТО.


1175 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.