ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.01.2020 | 18:58

На Кiровоградщинi полiцейські затримали iноземця, який систематично порушує ПДР. ФОТО

На Кiровоградщинi полiцейські затримали iноземця, який систематично порушує ПДР. ФОТО

В обласному центрі 25-рiчного громадянина iншої держави 34 рази притягували до адмiнiстративної вiдповiдальностi, з них 7 – за керування транспортним засобом у станi алкогольного сп’янiння. Про це повідомили у поліції Кіровоградської області.

Ранiше iноземець прибув до областi для вступу на навчання до одного з закладiв вищої освiти Кропивницького, у зв’язку з чим отримав посвiдку на тимчасове перебування на територiї України.

Утiм, через два роки навчання студента вiдрахували. Пiсля цього його посвiдку про перебування на територiї України скасували.

Iноземець повинен був якнайшвидше залишити державу, однак цього не зробив. Крiм того, продовжував постiйно порушувати законодавство.

Учора, 13 сiчня, працiвники вiддiлу боротьби зi злочинами, пов’язаними з торгiвлею людьми полiцiї областi, спiльно з управлiнням патрульної полiцiї областi, управлiнням Служби безпеки в областi та управлiнням Державної мiграцiйної служби в областi, 25-рiчного iноземеця затримали та помiстили до Державної установи «Миколаївський пункт тимчасового перебування iноземцiв та осiб без громадянства, якi незаконно перебувають на територiї України».

Громадянин перебуватиме в установi до вирiшення питання про його примусове видворення до країни походження.

781 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.