ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.05.2020 | 16:46

На Кiровоградщинi полiцейськi затримали двох iноземцiв за крадiжку ноутбуків

На Кiровоградщинi полiцейськi затримали двох iноземцiв за крадiжку ноутбуків

До Кропивницького вiддiлу полiцiї надiслали повiдомлення від мiсцевого жителя про те, що невiдомi особи проникли до салону його автомобiля та викрали ноутбуки. Про поінфорумували у секторі комунiкацiї полiцiї Кiровоградської областi.

Завдяки вжитим першочерговим заходам полiцейським вдалося встановити транспортний засiб, на якому пересувалися особи, причетнi до скоєння злочину. Орiєнтування передали територiальним пiдроздiлам полiцiї.

У результатi по «гарячих слiдах» автомобiль поблизу мiста Знам’янки зупинили працiвники мiсцевого вiддiлу. У салонi транспортного засобу перебували iноземцi, 37 та 34 рокiв – мешканцi сусiдньої областi, один iз яких ранiше судимий за крадiжку.

Пiд час проведення огляду автiвки правоохоронцi виявили та вилучили два ноутбуки, викраденi у потерпiлого.

Працiвники Кропивницького вiддiлу полiцiї осiб затримали у порядку ст. 208 Кримiнального процесуального кодексу України. Нині проводять всi необхiднi слiдчi дiї та вирiшують питання про повiдомлення громадянам пiдозри та обрання запобiжного заходу.

Розслiдування кримiнального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 185 (крадiжка) Кримiнального кодексу України, триває. Санкцiєю статтi передбачено покарання – до 6 рокiв позбавлення волi.

Читайте також: На Кiровоградщинi правоохоронцi вилучили пiвтори тисячi боєприпасiв та 13 одиниць зброї  

121 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.