ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.08.2020 | 14:04

На Кiровоградщинi полiцейськi припинили злочинну дiяльнiсть групи вимагачiв. ФОТО

На Кiровоградщинi полiцейськi припинили злочинну дiяльнiсть групи вимагачiв. ФОТО

Працiвники вiддiлу детективiв слiдчого управлiння полiцiї областi спiльно з управлiнням стратегiчних розслiдувань у Кiровоградськiй областi, пiд процесуальним керiвництвом прокуратури областi, у рамках розслiдування кримiнального провадження задокументували протиправнi дiї осiб, якi вимагали з мiсцевих мешканцiв неiснуючий борг та скоїли на одного з потерпiлих розбiйний напад. Про це повідомили у секторі комунікації поліції області.

Встановили, що жителi Кiровоградської та Полтавської областей вимагали вiд громадян кошти у розмірі кiлька сотень тисяч доларiв США, а у випадку вiдмови вiд сплати «боргу» – погрожували фiзичною розправою або пошкодженням чи знищенням майна.

Пiд час зустрiчi з одним iз потерпiлих особи вчинили на нього розбiйний напад та завдали тiлесних ушкоджень.

У результатi вжитих заходiв полiцейськi повiдомили пiдозру у скоєннi кримiнального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 (розбiй) Кримiнального кодексу України, двом особам.

Крiм того, в iншого фiгуранта справи пiд час проведення санкцiонованого обшуку за мiсцем його проживання правоохоронцi виявили та вилучили двi бойовi гранати типу РГД-5. Громадянина затримали у порядку ст. 208 Кримiнального процесуального кодексу України та повiдомлено про пiдозру.

Загалом в осiб полiцейськi виявили предмети, зовнi схожi на набої, пiстолети, сигнальнi ракети, гранати та ножi.

Розслiдування у рамках кримiнальних проваджень, розпочатих за ч. 2 ст. 189 (вимагання), ч. 2 ст. 187 (розбiй) та ч.1 ст. 263 (незаконне поводження зi зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримiнального кодексу України, триває.

Читайте також: Перевищення повноважень: прокуратура області скерувала до суду справу щодо патрульного 

175 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.