ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.10.2020 | 15:02

На Кіровоградщині подовжили карантин та запровадили нові обмеження

На Кіровоградщині подовжили карантин та запровадили нові обмеження

Пiд час засiдання Кабiнету Мiнiстрiв України учора, 13 жовтня, прийняли рiшення щодо подовження карантинних обмежень до 31 грудня.

"Крiм цього, внесли змiни до вiдповiдних iндикаторiв та критерiїв щодо умов карантину. А саме: вдвiчi зросли цiльовi показники охоплення тестуванням. Ранiше це було 24 на 100 тисяч населення за 7 днiв. Зараз цей показник зріс у два рази – до 48 на 100 тисяч населення. Це пов'язано з тим, що ми постiйно збiльшуємо кiлькiсть тестувань", – зазначив Міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

За його словами, також внесли додатковi змiни до критерiїв вiдповiдностi "червоному" рiвню епiдемiчної небезпеки. За новими правилами, райони можуть потрапити на "червоний" рiвень за показником iнцидентностi. Це показник щодо захворюваностi на 100 тисяч населення за останнi 14 днiв. Вiн також змiнений i зараз встановлений на рiвнi 320 на 100 тисяч населення.

Окрiм того, мінiстр додав, що рiшенням уряду посилено протиепiдемiчнi заходи на рiзних рiвнях адаптивного карантину. Перш за все, вводиться обмеження щодо роботи ресторанiв та iнших закладiв громадського харчування пiсля 22:00. Це правило дiятиме на всiх рiвнях епiднебезпеки. Вводиться також обмеження щодо проведення масових заходiв.

Додатково усiм школам рекомендували проведення канiкул з 15 по 30 жовтня, з подальшим переходом на дистанцiйне навчання. Iншим закладам освiти рекомендовано перейти на дистанцiйне навчання вже зараз. Роботодавцям запропоновано органiзувати позмiнну роботу, а в тих випадках, де є можливiсть, – забезпечити дистанцiйну роботу зi збереженням рiвня заробiтної плати.

Читайте також: За минулу добу в області зафіксували 41 новий випадок COVID-19

3466 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.