ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.04.2020 | 17:00

На Кіровоградщині подбали про доставку лiкiв ВIЛ-позитивним під час карантину

На Кіровоградщині подбали про доставку лiкiв ВIЛ-позитивним під час карантину

Пацiєнти з ВIЛ-iнфекцiєю на Кiровоградщинi не мають доступу до сайтiв видання АРТ-терапiї, яку вони повиннi приймати щодня. Допомогти клiєнтам отримувати лiкування без перериву взяла на себе команда проєкту «Колобаритив послуг з виявлення та лiкування ВIЛ» ACCESS Pro у рамках програми PEPFAR (2018 – 2023)», що втiлює БО «100 вiдсоткiв життя. Кропивницький». Про це повідомила менеджерка БО «100 відсотків життя. Кропивницький» Вікторія Семененко.

«У перiод карантину громадський транспорт не працює. Вiдповiдно клiєнти iз ВIЛ-позитивним статусом не мають можливостi приїхати з району чи села в обласний центр за АРТ-терапiєю. А отримання лiкiв дуже важливе, щоб не виникло масового переривання лiкування. Проєкт ACCESS Pro переформатувався у нинiшнiх умовах i вiдтепер забезпечує доставку лiкiв клiєнтам», – зауважив координатор проєкту Олексiй Малогон.

Подiбну допомогу вже вiдчули клiєнти. АРТ-терапiю вони отримують «Новою поштою», «Укрпоштою» або ж соцiальний консультант приносить додому.

В області проєкт втiлють у Новоукраїнському, Гайворонському, Петрiвському, Бобинецькому, Долинському i Благовiщенському районах.

Читайте також: Хлопець із Кіровоградщини живе і бореться з ВІЛ 

Другий шанс: як у Кропивницькому колишній ув'язнений бореться з туберкульозом

695 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.