ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.01.2021 | 09:00

На Кiровоградщинi пiдпалили дверi квартири колишнiй мiськiй головi

На Кiровоградщинi пiдпалили дверi квартири колишнiй мiськiй головi

Колишнiй очiльницi Долинської Вiрi Тернавськiй пiдпалили дверi квартири. Про це політикиня повiдомила на власнiй сторiнцi у фейсбуцi.

У дописi панi Вiра зазначила, що у злочинi пiдозрює нинiшнього мера Євгена Звiздовського.

«Невiдомi особи здiйснили пiдпал моєї квартири. Пiдозрюю, що замовником злочину може бути очiльник мiської ради пан Звiздовський. Переконана, що це пов'язано з моєю громадянською позицiєю та полiтичною дiяльнiстю. Я є депутатом і керiвником фракцiї ВО «Батькiвщина» в мiськiй радi, яка перебуває в опозицiї до дiючої влади та активно виступає проти порушення законодавства Долинським мiським головою. За фактом пiдпалу квартири порушили кримiнальну справу. Мене тривожить безпека моїх однопартiйцiв. Пiдозрюю, що цi злочинцi не зупиняться! Не хочу, щоб у нашому мiстi повторилася трагiчна доля вiдомої херсонської активiстки Катерини Гандзюк», – заявила депутатка.

Вiра Тернавська звернулася до очiльника Долинської громади, щоб той використав усi важелi впливу на правоохороннi органи для недопущення в подальшому подiбних ситуацiй.

У коментарях до допису зазначили, що це не перший випадок нападу на житло панi Вiри. Перед виборами її квартиру пограбували.

Довiдково: Євген Звiздовський із 8 квiтня 2020 року за поданням кабiнету мiнiстрiв призначений президентом України на посаду голови Долинської РДА, яку обiймає дотепер.

Вiра Тернавська обiймала посаду мiської голови з жовтня 2015 року.

Читайте такожХоча ще не всi святковi днi позаду, на дорогах Кiровоградщини вже розпочали аварiйний ремонт

193 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.