ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.11.2019 | 13:56

На Кіровоградщині переоснастили шість основних об’єктiв енергосистеми

На Кіровоградщині переоснастили шість основних об’єктiв енергосистеми

З початку року у рамках iнвестицiйної програми ПрАТ «Кiровоградобленерго» виконали роботи з реконструкцiї та технiчного переоснащення шести ключових об’єктiв енергосистеми в областi. Про це повідомили у пресслужбі установи.

Комплекс технiчних заходiв провели на пiдстанцiях вищою напругою 110-150 кВ «Капiтанiвка» (Новомиргородський район), «Липняжка» (Добровеличкiвський район), «Березiвка» (Маловискiвський район), «Сiльмаш», «Центральна» (Кропивницький) та «Компанiївка». 

В обласному центрi нині тривають роботи на ПС-150/35/10 «Пiвденно-Схiдна».

Цьогоріч збудували майже три кiлометри кабельних лiнiй, напругою 6-10 кВ; понад дев'ять кiлометрiв повiтряних лiнiй, напругою 6-10 кВ; майже шість кiлометрiв ПЛ-0,4 кВ. 

У Кропивницькому районi (села Соколiвське i Пiдгайцi) збудували три комплектнi трансформаторнi пiдстанцiї, напругою 10/0,4 кВ.

Замiнили майже вісім кiлометрiв кабельних лiнiй, напругою 6-10 i 0,4 кВ. Реконструювали понад 26 кiлометрiв повiтряних лiнiй, напругою 10 кВ, майже 14 кiлометрiв ПЛ-0,4 кВ, два розподiльчих пункти, напругою 10 кВ, що у Кропивницькому та Свiтловодську, i трансформаторну пiдстанцiю напругою 10/0,4 кВ, що у Соколiвському.

150 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.