ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.11.2019 | 16:10

На Кіровоградщині оголосили підозру викрадачам елітних автомобілів. ФОТО

 На Кіровоградщині оголосили підозру викрадачам елітних автомобілів. ФОТО

На Кiровоградщинi полiцейськi викрили групу осiб, пiдозрюваних в угонах елiтних автомобiлiв. Про це повідомили у поліції Кіровоградщини.

Поліцейські довели причетнiсть двох жителiв Одеської областi, ранiше судимих за майновi злочини, щонайменше до трьох фактiв незаконних заволодiнь транспортними засобами, скоєних на територiї мiста Кропивницький у березнi, квiтнi та червнi нинішнього року.

За попереднiми даними, до того, як скоїти злочин, чоловiки прибували до Кiровоградської областi на орендованому автомобiлi, винаймали гаражне примiщення. Згодом за допомогою технiчних засобiв зчитування вiдчиняли авто та якнайшвидше переганяли транспортнi засоби за мiсто до гаражiв «на вiдстiй».

Таким чином підозюваним вдалося заволодiти автомобiлями марок Range Rover, Toyota Land Cruiser та Land Rover. У подальшому особи планували продати транспортнi засоби, заробивши чималi грошi.

Поліція зібрала достатньо доказiв, якi вказують на причетнiсть громадян до скоєння трьох угонiв авто представницького класу, та оголосила пiдозру.

За цими фактами iнформацiю внесли до Єдиного реєстру досудових розслiдувань за частиною 3 стаття 289 Кримiнального кодексу України «Незаконне заволодiння транспортним засобом». Санкцiєю статтi за такi дiї передбачили покарання у виглядi позбавлення волi на термін вiд 7 до 12 рокiв позбавлення волi з конфiскацiєю майна.

345 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.