ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
29.07.2019 | 14:02

На Кіровоградщині медичнi заклади отримали майже півтори тисячі експрестестiв для дiагностики ВIЛ

На Кіровоградщині медичнi заклади отримали майже півтори тисячі експрестестiв для дiагностики ВIЛ

БО «100 вiдсоткiв життя. Кропивницький» у якостi благодiйної допомоги протягом I кварталу нинішнього року передали експрестести для дiагностики ВIЛ-iнфекцiї шiстьом пiлотним медичним закладам – Петрiвськiй, Благовiщенськiй, Долинськiй, Гайворонськiй  центральним районним лiкарням, Кiровоградськiй мiськiй лiкарнi швидкої медичної допомоги, обласному клiнiчному онкологiчному центру. Про це повідомила PR-менеджерка КОВ ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" Вікторія Семененко.

«Протягом першого пiврiччя у шести закладах охорони здоров'я пройшли тестування 1610 осiб. ВIЛ-позитивний статус виявили у 41 особи. Усi нововиявленi отримали повний пакет послуг у рамках проекту ACCESS Pro: доступ спiльнот до послуг з догляду та лiкування ВIЛ через сучаснi iнформацiйнi системи та кращий зв'язок з послугами, в рамках програми PEPFAR (2018 – 2023)». А саме – ВIЛ-позитивнi клiєнти отримали медико-соцiальний супровiд – вiд постановки на диспансерний облiк до отримання результатiв дiагностики на рiвень вiрусного навантаження», – зауважила голова правлiння БО «100 вiдсоткiв життя. Кропивницький» Юлiя Чабанюк.

Благодiйна органiзацiя до кiнця року планує передати у такiй же кiлькостi експрес-тести на ВIЛ вищезгаданим закладам охорони здоров’я.

271 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.