ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.01.2020 | 12:27

На Кіровоградщині медичнi заклади отримали 855 тестiв для дiагностики ВIЛ. ФОТО

На Кіровоградщині медичнi заклади отримали 855 тестiв для дiагностики ВIЛ. ФОТО

Органiзацiя «100 вiдсоткiв життя. Кропивницький» продовжує забезпечувати в якостi благодiйної допомоги пiлотнi медичнi заклади швидкими тестами для дiагностики ВIЛ-iнфекцiї. Про це повідомила менеджерка БО «100 відсотків життя. Кропивницький» Вікторія Семененко.

«Протягом нового проєктного року ми передали 760 швидких тестiв та 95 експрестестiв на ВIЛ дев’ятьом закладам охорони здоров’я. У Новоукраїнську, Гайворонську, Петрiвську, Долинську, Благовiщенську центральнi районнi лiкарнi, КНП «Амбулаторiя загальної практики-сiмейної медицини» мiської ради Кропивницького (селище Гiрниче), «Полiклiнiчне об’єднання м. Кiровограда» – полiклiнiчне вiддiлення № 1 та № 5, обласний клiнiчний онкологiчний центр. Це стало можливим завдяки проєкту «Колобаритив послуг з виявлення та лiкування ВIЛ» ACCESS Pro у рамках програми PEPFAR (2018 – 2023)». У разi виявлення у пацiєнта ВIЛ-iнфекцiї – надати медико-соцiальний супровiд зможуть лiкар, медична сестра та кейсменеджер. Це постановка на диспансерний облiк до отримання результатiв дiагностики на рiвень вiрусного навантаження», – зауважив координатор проєкту Олексiй Малогон.

Довідково: пройти тестування на ВIЛ-iнфекцiю можна щодня (крiм вихiдних) за адресами вiдповiдних медичних закладiв. Тестування безкоштовне та анонiмне. 

530 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.