ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
28.09.2020 | 13:26

На Кiровоградщинi потрiбнi вихователi

На Кiровоградщинi потрiбнi вихователi

За iнформацiєю обласного центру зайнятостi, роботодавцi Кiровоградщинi офiцiйно зареєстрували потребу у вихователях та асистентах вихователiв.

Нинi на Кiровоградщинi вакантними є 23 посади вихователiв. У Кропивницькому представили 20 вакансiй (заробiтна плата: вiд 5000 до 7000 гривень). По одній вакансiї зареєстрували у Маловискiвському та Свiтловодському районах Кiровоградської областi.

Також у Кропивницькому вакантною є посада вихователя групи продовженого дня одного з НВО мiста. До стажу роботи освiтнього працiвника керiвництво школи не ставить вимог, проте, при прийомi на роботу кандидат на посаду повинен пройти медичний огляд. 

Для роботи з дiтьми з особливими потребами до одного з кропивницьких дошкiльних навчальних закладiв запрошують асистента вихователя. До стажу роботи працiвника роботодавець не ставить вимоги, проте кандидат на посаду повинен знати основи дитячої педагогiки та психологiї. При прийомi на роботу передбачається проходження медичного огляду. З метою допомоги у органiзацiї навчально-виховного процесу в групi з iнклюзивним навчанням, один iз дошкiльних навчальних закладiв Свiтловодська також потребує асистента вихователя. 

Читайте також: На Кiровоградщинi потрiбнi спецiалiсти у галузi управлiння персоналом 

348 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.