ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.01.2020 | 13:51

На Кiровоградщинi до бюджетiв громад щорiчно надходитиме понад три мiльйони гривень

На Кiровоградщинi до бюджетiв громад щорiчно надходитиме понад три мiльйони гривень

Понад три мiльйони гривень щорiчно надходитиме до сiльських рад Кiровоградщини завдяки земельним торгам, проведеним у груднi минулого року. Про це йдеться на сайтi держгеокадастру областi.

Аграрiї придбали права оренди на 22 земельнi дiлянки сiльськогосподарського призначення державної власностi. Загальна площа становить 494 гектари.

Дiлянки розташованi на територiях Благовiщенського, Вiльшанського, Голованiвського, Знам’янського, Гайворонського, Устинiвського районiв, що використовуватимуться для ведення товарного сiльськогосподарського виробництва.

Унаслiдок торгiв до бюджетiв мiсцевих громад щорiчно надходитиме 3,371 мiльйона гривень. Кошти громади зумiють використовувати на розвиток власних територiй.

Довiдково: земельнi торги проводять вiдповiдно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних дiлянок або прав на них на конкурентних засадах». Iнформацiя про лоти iз зазначенням мiсця розташування земельних дiлянок, їх площ і кадастрових номерiв, а також стартового розмiру рiчної орендної плати розмiщена на сайтi Державної служби України з питань геодезiї, картографiї та кадастру у роздiлi «Земельнi аукцiони».

319 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.