ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

На Кіровоградщині 48,3 мільйона гривень надійшло до місцевих бюджетів від продажу земельних ділянок і прав на земельні ділянки у 2019 році

 

У січні-жовтні 2019 року продано органами місцевого самоврядування 28 земельних ділянок комунальної власності несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомого майна. Загальна площа земельної ділянки – 3,02га. Ціна продажу – 6,36 млн гривень.

На земельних торгах у формі аукціону продано органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування право на оренду 216 земельних ділянок. Загальна площа земельних ділянок – 2,8 тис.га. Загальна ціна продажу річної орендної плати становить більше 20,4 млн гривень. Окрім цього, продано 4 земельні ділянки у власність площею 5,5 га; ціна продажу яких становить понад 22 млн грн.

У тому числі Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області без залучення державних коштів проведено земельні торги у формі аукціону, на яких продано право на оренду 154 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа – 2,35 тис. га; загальна ціна продажу річної орендної плати – майже 16,6 млн гривень.

Фактично до місцевих бюджетів від продажу земельних ділянок (з урахуванням розстроченого платежу) і прав на земельні ділянки надійшли кошти в сумі більше 48,3 млн гривень. Це сприятиме покращенню соціально-економічного розвитку територіальних громад. Кошти спрямовуватимуться на облаштування місцевої інфраструктури, модернізацію шкіл та лікарень, закупівлю пожежних машин тощо.

Пресслужба Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області

220 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.