ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.01.2021 | 13:42

На Кiровоградщинi 25 ОСББ беруть участь у програмi комплексного утеплення будинкiв

На Кiровоградщинi 25 ОСББ беруть участь у програмi комплексного утеплення будинкiв

На Кiровоградщинi 25 об’єднань спiввласникiв багатоповерхових будинкiв Кiровоградщини подали заявки на участь у програмi термомодернiзацiї «Енергодiм». Про це повiдомила директорка департаменту житлово-комунального господарства ОДА Ольга Довжук.

За її словами, це ОСББ зi Знам'янки, Кропивницького, Олександрiї та Свiтловодська.

«Програма передбачає комплексне утеплення будинкiв за пакетом «Б», тобто цi ОСББ готовi реалiзовувати масштабнi проєкти. Загальна сума поданих заявок становить трохи бiльше 240 мiльйонiв гривень», – сказала Ольга Довжук.

19 ОСББ вже отримали часткове вiдшкодування вартостi попереднього енергетичного аудиту – майже 240 тисяч гривень. Кошти виплачуватиме фонд енергоефективностi. Таким чином ОСББ зможуть вiдшкодувати до 70% витрат на заходи з термомодернiзацiї.

«Наразi ОСББ «Арка» з Олександрiї завершує перший етап заходiв з термомодернiзацiї будинку. Мова йде про встановлення iндивiдуального теплового пункту та модернiзацiю системи опалення, утеплення фасадiв i замiну вiкон», – уточнила директорка департаменту.

«Енергодiм» – це програма часткового вiдшкодування витрат на заходи зi збереження енергiї в багатоквартирних будинках вiд фонду енергоефективностi. Вона дозволяє утеплити будинок, а згодом – економити на енергоносiях. Обов’язковою умовою участi у програмi є спiв фiнансування власникiв багатоквартирних будинкiв – 20% суми.

Пiдтримка фонду полягає у наданнi грантiв i запровадженнi комплексних технiчних рiшень iз енергоефективностi.

Дiяльнiсть фонду фiнансується коштом держбюджету, пiдтримки ЄС та уряду Нiмеччини.

Читайте такожНа Кiровоградщинi пiд час пожежi у житловому будинку виявили тiло загиблого чоловiка

253 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.