ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.06.2019 | 12:46

На яких пляжах в області безпечно відпочивати

На яких пляжах в області безпечно відпочивати

У Кiровоградськiй областi визначили 33 мiсця вiдпочинку для населення на 11 адмiнiстративних територiях. Про це йдеться на сайті Держпродспоживслужби.

Це 5 комунальних пляжi, 4 – знаходяться у приватнiй власностi, 17 – на базах вiдпочинку, 2 – на територiї замiських закладiв оздоровлення та 5 рекреацiйних зон.

Спецiалiсти обстежили 9 пляжiв на вiдповiднiсть вимогам чинного законодавства. За результатами перевiрки безпечними для вiдпочинку є 7 пляжiв, а саме:

– 3 пляжi комунальної власностi (комунальний пляж Новоархангельської районної ради, комунальний пляж Новоархангельської селищної ради, Гайворонський мiський пляж);

– 2 пляжi у замiських закладах оздоровлення (ТОВ ДЗОВ «Дружба» Олександрiйського району та ТОВ ДЗОВ «Бригантина» Новоархангельського району);

– 1 пляж, який знаходиться у приватнiй власностi (ТОВ ОК «Лiсова пiсня» в селі Оникiєве Маловискiвського району);

– 1 пляж бази вiдпочинку «Синюха» Смолiнської шахти Державного пiдприємства «Схiдний гiрничо-збагачувальний комбiнат» у селі Скалева Новоархангельського району.

За результатами обстежень встановили, що у перелiчених мiсцях вiдпочинку провели роботи з очищення територiй пляжiв, завезли новий пiсок, облаштували мiсця для збору твердих побутових вiдходiв, встановили кабiнки для перевдягання, виконали лабораторнi дослiдження води поверхневих водойм, ґрунту (пiску) та здiйснили iншi заходи з метою створення безпечних умов для вiдпочинку людей.

У червнi Держпродспоживслужба запланувала проведення обстежень 15 мiсць вiдпочинку, 13 з яких вже мають результати лабораторних дослiджень рiчкової води та пiску, що вiдповiдають встановленим вимогам. Дослiдження проб з двох мiсць вiдпочинку тривають.

192 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.