ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.07.2019 | 17:01

На дорогах області встановлюють лiхтарi, які живляться вiд сонячної енергiї

На дорогах області встановлюють лiхтарi, які живляться вiд сонячної енергiї

Вiдсьогоднi на Кiровоградщинi на замовлення служби автомобiльних дорiг розпочали пiдготовку фундаменту пiд опори для встановлення автономного освiтлення. У роботi – понад 60 об'єктiв, у планах – ще три десятки, повідомила пресслужба САД у Кiровоградськiй областi.

За словами начальника САД Вадима Коюденко, першочергово освiтлять дiлянки із найбiльшим ризиком виникнення ДТП та на майданчиках габаритно-вагового контролю.

"Цiлком логiчно, що ми розпочали встановлювати освітлення із нещодавно вiдремонтованої дороги держзначення М-04 Знам'янка-Луганськ-Iзварине. Там бiля кожного пiшохiдного переходу встановлять лiхтарi. Вони будуть живитися вiд сонячної енергiї, це економно та екологiчно", – пояснив начальник служби автодорiг.

І додав, що незабаром освiтлення з’явиться i на трьох основних майданчиках для зважування, що працюють в областi, – при в’їздi до Кiровоградщини на дорозi Н-01 Київ-Знам’янка, поблизу селища Пантаївка на М-04 та бiля села Степове на дорозi Н-14 Олександрiвка-Кропивницький-Миколаїв.

154 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.