ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Музейними околицями: у Кропивницькому презентували фотороботи одного автора. ФОТО

Музейними околицями: у Кропивницькому презентували фотороботи одного автора. ФОТО

У міському літературно-меморіальному музеї Івана Карпенка-Карого, що в Кропивницькому, відкрито виставку відомого фоторепортера, телеоператора й фотохудожника Олександра Коломинова «Все було ніби вчора: не старіє Чечора… Музейними околицями». Поетичні слова щодо одного з давніх куточків Кропивницького, де знаходиться і сам музей, запропонувала його співробітниця Антоніна Корінь.

Модератором заходу виступила очільниця літературно-меморіального музею Лариса Хосяінова. Почергово вона надавала можливість виступити керівниці місцевого видавництва, в книгах якого публікувалися світлини Олександра Коломинова, Тамарі Саміляк. Голові обласного осередку Національної спілки журналістів України Петрові Мельнику. Поетесі Антоніні Корінь. Художнику Андрію Надєждіну та іншим. Звучали чудові пісні, – зокрема на слова Миколи Голованова, – у виконанні дуету з Завадівки «Паралелі» та інших бардів-виконавців. Сонце, яке заходило, міняло кількість відблисків на фотографіях виставки, експонованих на літньому майданчику.

Фотовиставка присвячена міжнародному дню фотографа. Приурочена вона 25-річчю літературно-меморіального музею Івана Карпенка-Карого.

Фото автора

355 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.