ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.11.2020 | 13:38

Молодіжна столиця України: міста та містечка з ОТГ області можуть стати конкурсантами

Молодіжна столиця України: міста та містечка з ОТГ області можуть стати конкурсантами

20 листопада нинішнього року – пройде пресконференція щодо старту національного конкурсу «Молодіжна столиця України». Координаторка конкурсу у Кіровоградській області Ірина Ткаченко запрошує охочих долучитися до перегляду та першими дізнатися, що приготували організатори для цьогорічних учасників.

Участь у конкурсі можуть брати міста та містечка з ОТГ області. Дата проведення конференції – 20 листопада. Час – 11:00. Трансляція –за посиланням: https://www.youtube.com/UkrinformTV

Спікери:
• заступниця міністра молоді та спорту України Марина Попатенко;
• голова правління Українського інституту міжнародної політики Ростислав Томенчук;
• голова Національної молодіжної ради України Юліан Кріцак.

Довідково: 1 листопада 2017 року в Україні стартував національний конкурс “Молодіжна столиця України”, ініціаторами якого є Міністерство молоді та спорту України, громадська організація “Український інститут міжнародної політики” та громадська спілка “Національна молодіжна рада України”.

“Молодіжна столиця України” – щорічний всеукраїнський конкурс з відзначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді.
Метою конкурсу є узагальнення і поширення кращих європейських та світових практик у сфері молодіжної політики, обмін досвідом молодих людей із різних частин України, проведення тематичних заходів упродовж цілого року задля активного залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому і регіональному рівнях.

249 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.