ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.05.2019 | 13:01

«Молитва вустами дітей»: на Соборній площі у Кропивницькому співали за Україну. ФОТО

«Молитва вустами дітей»: на Соборній площі у Кропивницькому співали за Україну. ФОТО

Сьогодні, 11 травня, у Кропивницькому на Соборній площі зібралися хорові колективи на підтримку миру "Молитва вустами дітей". Такий захід проходить уже вчетверте.

До участі долучилися 21 хоровий колектив із мистецьких шкіл Долинської, Новомиргорода, Новоукраїнки, Нової Праги, Олександрії, Петрового, Світловодська, Кропивницького та КЗВО "Кіровоградський музичний коледж".

На початку заходу колективи разом заспівали твір Миколи Лисенка "Дитячий гімн" – відомий як Молитва за Україну "Боже великий єдиний". Опісля присутні направилися до музичної школи.

Керівники колективів до програми виступів додали твори, які відповідають тематиці свята – пісні народів світу, твори композиторів інших країн, а також твори, що оспівують Україну, рідний край, дружбу та мир.

Довідково: "Молитву вустами дітей" організовують за ініціативи викладачів циклової комісії хорового диригування КЗВО "Кіровоградський музичний коледж", обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки при підтримці департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації, хорової асоціації міста та області.

488 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.