ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Моя бабця любить Піховшека, Піховшека любить бабця моя...

Моя бабця любить Піховшека, Піховшека любить бабця моя...

Телезомбування як дзеркало вибочого роцесу

Бабця, правду кажучи, не зовсім моя, вона із сусіднього під’їзду. Але ж усі ми – родичі во Христі. Бабця вірить, що Піховшек говорить правду. А дід Піховшека не любить, каже, що той бреше.

В’ячеслав Піховшек – досвідчений журналіст, він не бреше, брешуть інші. В тому числі  й деякі  кандидати в президенти, чий виборчий рейтинг практично співпадає з рейтингом найбільших брехунів в Україні. Бреше Рабінович. Підбріхує Коцаба. А Піховшек просто маніпулює. Для діда – це одне і те ж: не вмер Гаврило, то болячка задавила. Бабця ж у такі тонкощі не заглиблюється, вона, як і всі представниці її статі, любить вухами. Я ж до Піховшека байдужий, намагаюся його не слухати, оскільки наслухався ще на початку 2000-х. Тоді він ревно виконував «темники» Медведчука і всіма фібрами душі їх схвалював. Із того часу В’ячеслав Володимирович духовно поріднився з Віктором Володимировичем  і сьогодні успішно пропагує політичну позицію останнього на телеканалі NewsOne, котрий останньому й належить. Піховшек був одним із перших журналістів, які зрозуміли, що у ЗМІ можна працювати не тільки за ідею, а й за великі гроші. У ті ж 2000-ні (а, може, й наприкінці 90-х) він хизувався на телебаченні своїм маєтком із басейном і внутрішнім садом, що із журналістською етикою не зовсім узгоджується. Мені він просто не цікавий.

Чи любить бабця нашого земляка Павла Кужеєва із ще одного телеканалу Медведчука -112-го, і кого любить сам Павло, не знаю, мене більше інтригують його гості у програмі «Велике інтерв’ю з великим політиком». Щоправда, декого з них «гостем» називати не зовсімкоректно, оскільки гостює у них сам Павло. Як от у Миколи Азарова, передачу з яким ми дивилися минулої суботи. Чому українському телеведучому довелося добиратися аж до Білокам’яної, здогадатися не важко. Справа не в Азарові, а у президентських виборах в Україні, на результати яких так сподіваються не тільки господар Кремля та його оточення, а й відлучена від корита вся «професорська» рать: від доктора геолого-мінералогічних наук Миколи Азарова до кандидата історичних наук Володимира Олійника.

Микола Янович на екрані був красномовним. Він печалився майбутнім України, говорив про «державний переворот», «київський режим», інші подібні речі, так, ніби отримав «темник» якщо й не від самого господаря Кремля, то щонайменше від його кума. Сипав шедеврами думки: «Всі балачки про те, що там російські регулярні частини - це балачки. Немає там російських регулярних частин. Якби там стояли російські регулярні частини, ви думаєте, вони б дозволили обстрілювати Донбас, себе обстрілювати, нести такі втрати?».Тільки чиї ото «двохсоті» повертаються в Росію у вантажних автомобілях після доставки «гумконвою»? Все це – стосовно «ихтамнет». А ось про російську політику: «Немає там ніяких думок ні про яку агресію, ні про яку окупацію. Треба бути просто божевільним, щоб це припускати... Чому значна частина українців вірить? Тому що зомбує кожен день пропаганда».Де живе, а що знає! Він і про передвиборні гасла щось чув: « Армія — це війна, бо навіщо потрібна армія? Щоб був конфлікт. Ця «мова» для того, щоб посилити розкол мовний. Йти на поводу у крайніх бандерівців, тому що відсотків 5-10 максимум на Україні вважають, що потрібна одна-єдина українська мова, решту треба заборонити, треба знищувати і так далі…».

Все розклав по поличках колишній борець за капусту, аж до рівня освіченості  Арсенія Яценюка, котрий «неправильно підрахував» залишок коштів на єдиному казначейскому рахунку на 27 лютого 2014 року (як пам’ятаємо – 108 тисяч гривень на всю країну). Тільки логіка Миколи Яновича якась дивна. Скажімо, події 2013-2014 року в Україні він вважає державним переворотом. Але ж переворот – це зміна влади, яка здійснюється невеликою групою людей, або військовими і не має підтримки населення. А тут – мільйони на майданах і ніякого тобі втручання армії. Це, добродію, революція. І в історію України вона увійде під назвою Революції гідності, хоча на сьогодні ще далека до завершення.  Тож логіка Миколи Яновича, як бачимо, полягає в тому, що у ній взагалі немає логіки.

І все це транслює телеканал на українських частотах, нічого не спростовуючи, нічого не уточнюючи, нічого не заперечуючи. Але ж жанр інтерв’ю означає розмову, а не лише відповіді на питання. Що заслуженому журналісту України має бути відомо, як і те, що ще у 2015 році канал NewsOne(побратим 112-го) отримав попередження від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за те, що двічі транслював інтерв’ю з утікачем Азаровим. Це не застерегло, як і постанова Верховної Ради про застосування санкцій щодо каналів 112-й іNewsOne - як з гуся вода. І це ви називаєте «режимом»?

… А дід з бабцею розберуться: ще не вечір.

Фото – звідси .

276 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.