ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
25.02.2021 | 09:00

Містяни просять відновити рух потягів за маршрутом "Кропивницький-Львів"

Містяни просять відновити рух потягів за маршрутом "Кропивницький-Львів"

В обласному центрі зареєстрували петицію щодо відновлення руху потягів за маршрутом "Кропивницький-Львів".

"Кропивницький розташований у географiчному центрi України, але має вкрай погане сполучення з iншими мiстами. Причому найгiрше – з обласними центрами захiдної України. Зокрема, Львовом. Навеснi минулого року був скасований єдиний потяг, який прямував у тому напрямку – «Запорiжжя-Львiв». Пiсля скасування жорстокого карантину його не вiдновили.
Мiж тим у мiстi Лева навчаються сотнi студентiв із нашого мiста, якi тепер не мають змоги дiстатися своїх навчальних закладiв без пересадок. I рiдко повертаються додому, бо це надто складна i дорога логiстика. Та й звичайнi кропивничани з радiстю частiше бували б у культурнiй столицi України. 
Тому вiд iменi мам студентiв звертаюся до мiського голови Кропивницького Андрiя Райковича з проханням iнiцiювати перемовини з "Пасажирською компанiєю" АТ "Укрзалiзниця" та департаментом з органiзацiї внутрiшнiх та мiжнародних перевезень АТ "Укрзалiзниця" щодо необхiдностi вiдновлення прямого залiзничного сполучення мiж Кропивницьким i Львовом, бо iншої альтернативи в мiстян немає", – зазначила авторка петиції Олена Шворак.

Підтримати ініціативу можна за посиланням.

Читайте також: "Маніпуляції із цінами": про можливе підняття вартості проїзду у громадському транспорті Кропивницького

444 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.